Információk a támogatási lehetőségekről

Alapítványunk a részletes adatok és az adószám feltüntetése mellett igazolást ad és köszöni Önnek, ha támogatni tudja törekvéseinket.

Három szint lehetséges:

Aranyfokozatú támogatóink 300 000 - azaz háromszázezer - forint/év befizetése

• Jogosultak 30 db falinaptárra,
  • 3 új Bársony-kötetre,
  • 3 db BIGE-bónra, mely a cég által megjelölt személy, nevére lesz kiállítva,
  • minden - általunk készített - kiadványban a szereplésre.
Érdeklődöm az arany fokozatú támogatás iránt >>

Ezüstfokozatú támogatóink 200 000 - azaz kettőszázezer - forint/év befizetése

• Jogosultak 20 db falinaptárra,
  • 2 új Bársony-kötetre,
  • 2 db BIGE-bónra, mely a cég által megjelölt személy nevére lesz kiállítva,
  • minden - általunk készített - kiadványban a szereplésre.
Érdeklődöm az ezüst fokozatú támogatás iránt >>

Bronzfokozatú támogatóink 100 000 - azaz egyszázezer - forint/év befizetése

• Jogosultak 10 db falinaptárra,
  • 1 új Bársony-kötetre,
  • 1 db BIGE-bónra, mely a cég által megjelölt személy, nevére lesz kiállítva.
  • minden-általunk készített- kiadványban a szereplésre.
Érdeklődöm a bronz fokozatú támogatás iránt >>

A falinaptár a III. Bársony István fotópályázat képanyagából és az író legszebb idézeteiből áll össze. Alul 5 cm-es csík szabadon marad az Ön cége számára.

A kötetek a legújabb Bársony könyvek, de kérésre Ön a korábbiakból is választhat. Lehet ez az évente megjelenő 12 novella, hatvan kritika című kötet is, melybe azok véleménye kerül, akik BIGE-bónnal rendelkeznek. (A részletekről a terveink rovatban is olvashat).

A hónap novellája megjelenik honlapunkon minden hónapban a Köteteink rovatban és olvasható a velünk szerződésben álló kávéházakban is. Címlistájuk a Támogatóink rovatban megtalálható.

BIGE-bón: a novellákat bárki elolvashatja, a fenti fórumokon, de csak annak a kritikai észrevételei kerülhetnek kötetbe, akik a BIGE-bónnal rendelkeznek. Ezen az arcképes igazolványon egy nyolc számból álló kód található, melynek képzését csak az Alapítvány vezetője, az igazolvány aláírója ismeri. Annak valódiságát is ő ellenőrzi a kötet összeállítása előtt.